השחרור הגואל

הרוגע, השלווה, השקט הנפשי – כל אלה עוטפים אותי בחום מהיום שהפסקתי לעשן.

כאשר עישנתי חשבתי שהסיגריות מרגיעות אותי. בכל פעם שהייתי נתקלת במצבי לחץ הייתי מייד מדליקה סיגריה. כאשר היה לחץ בעבודה, בעיות במשפחה, בעיות חברתיות, חרדות מן העתיד, מחלות של מישהו קרוב האמנתי שאני נרגעת כאשר אני מעשנת.

המרדף אחרי הסיגריות היה בלתי נגמר, המוח והראש שלי כל הזמן חשבו על העישון. הייתי חיה מסיגריה לסיגריה וזה גרם למתח גדול. חשבתי שכאשר אפסיק לעשן אהיה יותר עצבנית כי הסיגריות יהיו חסרות לי, אך למרבה הפלא ההיפך הוא הנכון. סוף סוף הגעתי לשלווה ולרוגע ואני לא רודפת אחרי הסיגריות כל הזמן, אני שולטת בחיים שלי ולא הסיגריות שולטות בי.

כאשר אנו מעשנים נדמה לנו שהסיגריות מרגיעות אותנו ,אך הרוגע האמיתי מגיע באמת עם הפסקת העישון. כדי להפסיק לעשן לעיתים צריך עזרה ויש בשוק מוצרי עזר רבים להפסקת עישון, שאחד מהם הוא סיגריות ללא טבק וללא ניקוטין. מעשנים רגיל ולא מתמכרים.

היום אני עושה ספורט בקלות, הנשימה חזרה לי, אני רוקדת ועושה טיולים רגליים בקלות, מה שבזמן העישון לא יכולתי לעשות. הייתי עולה 10 מדרגות נעצרת לנוח בלי אוויר.

יש חיים אחרי העישון וחיים הרבה יותר טובים.

כשאני מרגישה צורך לעשן, לפעמים עם הקפה של הבוקר או אחרי ארוחת ערב, אני מעשנת את הסיגריה של נירדוש-NIRDOSH שהיא תחליף נפלא מצמחים, טעמה קל והריח שלה נעים.

.

נתונים נוספים