הנחיות לשימוש בסיגריות נירדוש – NIRDOSHסיגריות ללא טבק וללא ניקוטין,

תחליף לסיגריות מצמחים.

ההנחיות מובאות בפניכם מניסיונם של מעשנים רבים בכל רחבי העולם.

 


טעם – איך להתרגל לטעם ? התשובה הראשונה והחשובה ביותר : בהדרגה.

לכל סיגריה יש את הטעם שלה וכאשר אנחנו מחליפים מסיגריה לסיגריה צריך להתרגל לטעם חדש ושונה, ולא תמיד אנחנו אוהבים טעם של סיגריה אחרת, גם אם תהיה סיגריה אמריקאית שנחשבת לאיכותית. זאת כיוון שאנחנו רגילים לטעם מסוים, לטעם אליו אנחנו רגילים, לטעם של הסיגריה שלנו.

דבר נוסף, כאשר מחליפים מטבק לטבק לפעמים מקבלים סחרחורת קלה, כך יכול לקרות גם עם הסיגרל של נירדוש – NIRDOSH.

יש אנשים שמייד אוהבים את הטעם, יש כאלה שאינם אוהבים את הטעם ויש כאלה שצריכים להתרגל. כל אחד וטעמו הוא.

לכן, עשנו את נירדוש – NIRDOSH לאט ובהדרגה, אל תשאפו שאיפות גדולות ועמוקות בהתחלה, תנו לעצמכם להתרגל וליהנות בהדרגתיות.

ריח – הסיגרל עשוי מצמחים ולכן לנירדוש - NIRDOSH  יש ריח של צמחים, קטורת, ריח של סיגר, מנטה, קינמון וגם זה שונה מאדם לאדם וכל אחד מריח משהו אחר.

היתרון הגדול של הסיגרל של נירדוש –  NIRDOSH שהריח לא נספג בבגדים, לא נדבק לשיער וגם לא משאיר לכלוך וכתמים במאפרה ומתנדף במהירות מהבית.

פילטר – הפילטר גם הוא עשוי מצמחים .

העטיפה – מעטפת הסיגרל של נירדוש - NIRDOSH גם עטוף בעלה מצמח.

עבודת יד – כיוון שכל סיגרל של נירדוש - NIRDOSHעשוי בעבודת יד – HAND MADE, אין ביניהם אחידות ולפעמים יש יותר צמחים או פחות צמחים בתוך סיגרל, זה עושה את ההבדל כאשר שואפים והשאיפה לפעמים יכולה להיות עם קצת אוויר, כיוון שיש פחות צמחים באותו סיגרל, או אם יש מעט יותר צמחים אז הסיגריה חזקה יותר. כאשר מבינים שעבודת היד יוצרת לפעמים חוסר אחידות אין סיבה להיות מופתעים.

איך לשאוף – שאיפות קלות ולא עמוקות עד שמתרגלים.

מתי לעשן את נירדושNIRDOSH - כדאי לערבב את הסיגרלים של נירדושNIRDOSH בתוך קופסת הסיגריות הרגילה, כך שיהיו נגישים. לא כדאי לעשן את נירדוש –NIRDOSH מייד אחרי סיגריה מטבק, כיוון שיש התנגשות של טעמים. רצוי לעשות הפרדה של זמן בין נירדוש לבין סיגריה מטבק. כאשר מתעורר רצון לעשן כדאי לקחת את הסיגרל של נירדוש במקום סיגריה מטבק ולעשן אפילו חלק ממנו כדי להרגיע את הצורך בניקוטין.

לנסות לעשן את הסיגרל של נירדוש - NIRDOSH בכל פעם שמתעורר צורך בסיגריה רגילה, התהליך של השילוב בין הסיגרל לסיגריה הוא רצוי וחיוני להצלחה.  


זיכרו שהמטרה מקדשת את האמצעים.

בהצלחה !

 

 

 

 

 

.

נתונים נוספים