נירדוש - Nirdosh
סיגריה מצמחי מרפא, מסייעת להפחתת העישון עד אפשרות גמילה. נטולת טבק ונטולת ניקוטין.

הסיגריות עשויות בעבודת יד מחומרים טבעיים בלבד, מכילות תערובת של צמחי מרפא ואינן מכילות כלל טבק וניקוטין, גורמות לתחושת ריענון וצלילות מחשבתית.

 סיגריות נירדוש-Nirdosh הינן פרי פיתוח של למעלה מ-25 שנות מחקר המבוסס על עקרונות האיורוודה (שיטת ריפוי הודית מסורתית ayurveda), הסיגריות מיוצרות בתנאי ייצור מתקדמים, נבדקו ואושרו על ידי רופאים ועל ידי מוסדות מחקר חשובים בעולם והן משווקות בהצלחה באירופה, בארה"ב, בדרום אמריקה ועוד... שימוש בתערובת צמחי המרפא של נירדוש מאיץ את תהליך חילוף החומרים בגוף, מסייע לסובלים מבעיות עיכול ומסלק רעלים מהריאות וממערכת הנשימה.

פעולת העישון היא פעולה מהנה ומרגיעה הנהוגה אלפי שנים בתרבויות רבות. העישון הוא צורך חברתי,מסורתי ותופס מקום של כבוד בטקסים שונים, סיגריות נירדוש-Nirdosh נטולות טבק ונטולות ניקוטין מאפשרות לך ליהנות מפעולת העישון מבלי להתמכר, מסייעות בהפחתת העישון ועוזרות בתהליך הגמילה שלך.


(מתורגם מהמקור של היצרן)

סיגריות נירדוש-Nirdosh מיוצרות בהודו על ידי חברת: Maans Products - India

זכיין בלעדי : נירדוש ישראל , טל: 077-4000108, 052-3327966

כל הכתוב באתר הוא תרגום מהמידע של היצרן ומידע בלבד, אין לראות בו הוראות לטיפול עצמי, אבחון, ו/או המלצה לטיפול או נטילת חומר כזה או אחר. כל ייעוץ וטיפול חייב להינתן בידי מטפל או רופא .

 

אין לעשות שימוש פומבי או מסחרי כלשהו בתכני האתר. החומר המופיע באתר ניתן להורדה ולשימוש אישי בתנאי שישמרו זכויות היוצרים.

 

נגהאפרתי עיצוב ובניית אתרי אינטרנט  www.nogasite.co.il  054-4871474
  

.

נתונים נוספים