מה זה סיגריית נירדוש - Nirdosh

אנו שמחים להציג בפניכם את נירדוש-Nirdosh. מוצר ייחודי, תוצאה של 25 שנות מחקר ופיתוח. מדובר בסיגריה חדשה ומהפכנית שלא מכילה כלל טבק וניקוטין, אלא תערובת ייחודית של שמונה צמחי מרפא נבחרים, המבוססת על עקרונות תורת האיורוודה-Ayurveda. השימוש בה לא ממכר ונזקיה הבריאותיים פחותים לעומת כל סיגריה אחרת.

המחקר נערך על ידי מומחים מתחום הטבק, שניצלו את הידע והניסיון שלהם למצוא תחליף ראוי לעישון עלי הטבק המזיקים, ופיתחו סיגריה צמחית,ללא טבק וללא ניקוטין, חדשנית המבוססת על שימוש בתערובת של צמחי מרפא, מבטיחה עישון ללא פיתוח תלות בניקוטין, עם מינימום נזקים בריאותיים, כל זאת מבלי לפגוע בחוויית העישון. למעשה, בכל פעם שאנו שואפים בהנאה את תערובת צמחי המרפא של נירדוש-Nirdosh חומרים חיוביים שונים מגיעים לגופנו. השימוש בסיגריה הצמחית מסייע לתהליך חילוף החומרים, מחזק את מנגנוני ההגנה הטבעיים של הגוף ומסייע בוויסות לחץ הדם.

שימוש בתערובת צמחי המרפא שלנו מסייע בריכוז וגורם לתחושת גוף נעימה. חוויית העישון של נירדוש-Nirdosh זהה לזאת המתקבלת בעת עישון סיגריות טבק רגילות. השימוש בסיגריה הצמחית מתאים לרוצים להפסיק לעשן מוצרי טבק מזיקים ולכל הרוצים להירגע מבלי להסתכן בהתמכרות ולמזער את הנזקים הנגרמים עלי ידי עישון טבק.

לאור כל אלה, אין פלא שהפופולאריות של סיגריה מצמחי מרפא עולה והשימוש בה גובר בכל העולם. נירדוש-Nirdosh הינו מוצר טבעי לחלוטין, כל סיגריה מורכבת ידנית בתנאי ייצור קפדניים, התערובת היא פרי של מחקר וידע בני אלפי שנים של עקרונות תורת הריפוי איורווידהAyurveda-.

עקרונות הריפוי של האיורוודה-Ayurveda קיימים כבר למעלה מ- 5,000 שנים והם העדות הקדומה ביותר של כתבים טיפוליים ורפואיים שנשתמרו מאז ומעולם. כתבים אלה מציגים, בנוסף לידע הקשור לטיפול במחלות ומגיפות, גם הבנה עמוקה של תהליכים פסיכולוגים ונפשיים המחלישים את הגוף. עקרונות האיורוודה-Ayurveda מבוססים בעיקר על הקשר הישיר בין בריאות הגוף והנפש ושואפים להשגת הרמוניה מושלמת בין המצב הנפשי למצב הגופני.

התרופות שבשימוש האיורווידהAyurveda- הן למעשה מאגר גדול של יידע וניסיון בריפוי של אלפי שנים. תערובת צמחי המרפא של נירדוש-Nirdosh מבוססת כאמור על ניסיון זה. סיגריית צמחי המרפא נירדוש-Nirdosh מכילה תערובת צמחי מרפא הכוללת, בזיליקום, ליקריץ, קינמון, ציפורן, כורכום, עלה טנדו, עשבי בישופ ושרף צהוב, התערובת עטופה בעלה טבעי ולא בנייר, מה שמבטיח לכם חוויית עישון נעימה ובמינימום נזק בריאותי.

(מתורגם מהמקור של היצרן)

סיגריות נירדוש-Nirdosh מיוצרות בהודו על ידי חברת:Maans Products - India

זכיין בלעדי: נירדוש ישראל , טל: 077-4000108, 052-3327966

חזרה לראש הדף

נגה אפרתי עיצוב ובניית אתרי אינטרנט  www.nogasite.co.il   054-4871474

.

נתונים נוספים